Vähene veritsus 19.06.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 24.nädalat rase. Viimasel ajal on vahekord olnud kuidagi valulik. Täna aga oli nii valus, et ei saanudki sugutit sisse panna. Veidi hiljem pühkides märkasin paberil vähest verd, mis tegi mind murelikuks. Vahekorda kui sellist ju tegelikult ei olnudki, seega ei saa aru, millest ja kust see veri tuli.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Võimalik, et tegemist on tupe põletikuga.
Registreeruge oma arsti vastuvõtule.