varane rasedus 05.06.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

tere,
ma tegin eile veretesti, HcG oli 66. Rasedustest näitas ka õrne teist triipu. Kas 66 on ikka okei või on liiga vähe, mul oli alles tsükli 25 päev, päevad pole niisiis veel vahele jäänudki.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

See näitaja kinnitab väga väikest rasedust. Kuna teil polegi veel menstruatsiooni peetust, rasedus on tõenäoliselt olemas. Kas see rasedus jätkub, näitab teie tsükli peetumine. dr.Kadastik