puhastus 29.05.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere,Ma olen 26 aastane ja
mulle tehti nädal aega tagasi puhastus emakas ja nüüd enam ei veritse,kas pean enne suguelu jätkamist arsti juurest läbi käima või pole see nii oluline.
Kuigi arst soovitas 2 nädalapärast arsti juurde minna.Kas võib uuesti üritada rasedaks jääda või on soovitav mitte kiirustada.
Kaisa

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Kontrolli peaks tegema peale mensest, mis tuleb teil 4-5nädala pärast. Kui menses viibib, peaksite ka kindlasti minema. Kui on kõik korras, siis otsest vajadust kontrolliks 2 nädala pärast ei ole. Rasestuda ei tohiks enne 6 kuud.
Dr. Kadastik