Olen nohus raseduse ajal. 26.11.19 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Milliseid nohutilku võin kasutada raseduse ajal olen looduslike nohutilku kasutanud aga ikka on Nina kinni soolavesi hoiab nina lahti ainuld 2 min.olen 34 nädalat rase.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 37-aastane

Unustasite kirjutada oma raseduse suuruse. Enamik ravimeid on lubatud üle 12 nädala ja üle 20 kõik ravimid.
Pöörduge apteeki, öelge raseduse suurus ja apteeker otsib ravimid vastavalt kaebustele. Enamik nakkusi on viiruslikud, leevendada saab sümptomeid.
Pöörduge oma perearstile gripi jm raskete viirushaiguste ja nende tüsistuste välistamiseks.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee