psühholoogia 08.04.02 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Kust ma võiksin saada abi ärevuse korral(kardan võõrastega suhelda,rahvamasse,mul on raske inimeste ees esineda)?Kas sellisel juhul võib aidata hüpnoos?

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!

Hüpnoosi võimalike tegijate suhtes jään vastuse võlgu.

Pakun Sulle harjutamise võimaluse. Olukorras, kus tunned end ärevana, oleks hea, kui Sa siiski jääd sinna. Mõne aja möödudes peaks ärevus leevenduma. Vali esialgu selline olukord (koht), kus Sa tead, et ärevus liialt tugev ei ole. Põhiline on see, et sa jätkad olukorras olemist ja saades positiivset tulemust harjutad edaspidi "raskemate" olukordadega.

Kui Sa siiski ise hakkama ei saa, pöördu mõne psühholoogi poole.

Jõudu ja edu soovides!

Irene.