Mehe armukadedus 12.08.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Mul on selline mure, mees tahab mind igasugu nippe kasutades koguaeg armukadedaks teha, kleebib eksnaise pildi minu uksele, ei võta telefoni, ütleb, et läheb välismaale, tegelikult ei lähe. On vait, kui küsin mis sa tahad minust, siis läheb aeda jalutama hoopis. Ta on öelnud, et armastab mind jne Mida ta saada tahab?

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Kui mees on öelnud, et armstab Teid, siis vöiks teda uskuda. Soovitan mehe sellise käitumise suhtes ükskõikseks jääda ja kui see ei õnnestu, pidada üks tõsine kõnelus temaga. Kindlasti tahab ta kuulda, mida Teie tema vastu tunnete. Mees ootab ilusaid sõnu Teie huulilt!
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.