Suhteprobleemid. 07.04.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere!Olen 20.aastat vana ja elan juba teist aastat oma poisiga koos.Meil on muresi nii tohutult palju et oleme otsustanud minna psühholoogi juurde,et nendest probleemidest võitu saada.Olen otsinud internetist ja igalt poolt aga ei ole leidnud ühtegi kohta kuhu saaks minna...ei tia kas siis Tartus ei leidugi selliseid kohti?Palun äkki oskate öelda kas on Tartus selliseid kohti...:)ei jõua enam :(

Ette tänades,Krissu.

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Tartus on mitmeid kohti. Aga need on kõik tasulised, kahjuks. Näiteks "Meritus". Siis veel "Insait", kus võtab vastu Aita Keerberg. Kindlasti on veel. Just praegu proovisin Netist. Lõin sisse otsingusõnaks "nõustamine" ja vastuseid tuli robinal. Kõik just ei ole Tartus, aga mõned siiski on ka seal. Selleteemaline vestlusringi katke ka Perekooli leheküljelt, kus arutatakse tasuta psühholoogilise nõustamise võimaluste üle Tartus: http://w.perekool.ee/foorum/read.php?f=3&i=370562&t=370562

HK