Probleem kolleegiga 02.03.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Lp. Harri Küünarpuu.
Muret on piinlik kurta, aga tegijal pole piinlik teha..... Töötan kontoris ja üks minu kolleegidest ( noormees, 25.a.) laseb väga vabalt ja pidevalt kõhutuulel väljuda, terroriseerides sellega mind ja veel 4. kolleegi ( kõik naised), keegi ei tihka muud teha ega ütelda, kui vaid akend avada ja külmetada selle kõrval. Kuidas antud olukorras käituda ilma inetu skandaalita ja mitte enam seda õudust kannatada.
PS. Tegemist ei ole naljaga!

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Kahtlemata on tegemist tõsise asjaga. Kui Te skandaali ei taha teha, siis muretsege "Airwick Electrical" või mis ta nimi on. Seda olevat nii õuna- kui lillelõhnalist. Ja kui ta küsib, et miks see siin on, siis ehk on võimalik asju taktitundeliselt ära seletada, et mis lõhnu see varjutama peaks.

HK