miks mees ei saa orgasmi? 11.11.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

tere, selline küsimus...mees on tore, hell ja voodis hooliv. Kuid "löpuni" ei saa. Köik toimib kuni sinnamaani...Tema tahab ja mina tahan ja erutan teda, aga temal orgasmi ei tule. Muidugi on tal ka oma pereeluga probleeme(lahutusprotsess käimas) ja need häirivad teda, samuti töötab ta väga palju...Kas probleem vöib olla psühholoogilinè? Tema isegi proovis teise naisega ja sellega asi toimis. (kuigi tundeid tal tema vastu ei olnud) Aga minuga ei saa...Meil on mölemal tunded teineteise vastu, aga peale 4 kuulist "katsetamist" hakkan väsima...Ootan vastust! Mann

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Teie kirjas on mehe mure põhjus kirjas. Teie partneril on hetkel palju muresid ja see võibki olla üks põhjus, miks vahekord temale soovitult ei lõppe. Tore on, et Teie teda aidata püüate, küllap koos saate probleemist üle. Lisaks võiksite mõlemad lugeda raamatut "Mees muutuvas maailmas" (autorid:Olev Poolamets, Jüri Uljas, Mait Raun ja Margus Punab).
Jõudu ja edu soovides!
Irene.