kas sõltuvus? 31.10.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Kui ma mõtlen pidevalt suitsule,narkole,alkole kui seda parajasti pole kas see on sõltuvuse märk?Kui kiiresti tekitab kanep sõltuvuse?Miks eestis kanepit pole legaliseeritud veel?

Olen ise 15-aastane poiss

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Ma ei tea, kas Te loete Postimeest ja selle nädalalõpulisa "Arter". Selle nädala "Arteris" (8. november) on kanepist hea artikkel. Ja seal lõpus üks veebiaadress, kus sellel teemal alutletakse. Ja narkoabi telefoninumber.

Head lugemist,
HK