keskendumine 30.03.01 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

olen 21 aastane neiu ja mul on nimelt raskusi keskendumisega, juba pikemat aega. Mida võiks ette võtta?

Arst vastas:

dr Elen Kihl

Psühholoogilise Nõustamise Keskus SENSUS Tartu ja Pärnu osakonnad

Pikemat aega kestvad keskendumisraskused võivad olla mõne muu psühholoogilise probleemi kaasnähtuseks. Esimene asi olekski välja selgitada, miks on keskendumisraskused tekkinud, mis neid alal hoiab ja kas on mingeid kaasnevaid probleeme või häireid. Selleks soovitan pöörduda psühholoogi poole.