Ajutiselt lahku vol 2 26.10.07 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere,

Olen see ajutise lahkukolimise murega inimene (millele vastasite 25. oktoobril). Paraku on juhtunud mõningane eksitus selles osas, et küsimuse autor ei ole mitte naisterahvas. Praegu lugedes märkasin muidugi ise ka, et ega ma seda kusagil selgelt välja ei öelnud (kui mitte arvestada viiteid poisikeselikkusele ning huvi autode-arvutimängude vastu, mis naiste puhul oleks vist veidi ebaharilik kombinatsioon).

Tahtsin öelda, et praeguseks on minu jaoks olukord normaliseerunud (olemegi lahku läinud), võtan asju rahulikult ja vaatan tulevikku, seega vastust käesolevale kirjale ei oota. Küll aga oleks mul hea meel, kui oma eelmise vastuse nii ära korrigeeriksite, et mis nõu te meesterahvale oleksite andnud (kui seal üldse on mingit erinevust, kuigi mind isiklikult uus soeng või uued riided paraku eriti ei motiveeriks :)

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Kuna olete elukaaslasest lahku läinud, võin eelmise kirja kohta öelda, et teie mõlemi tunded olid jahenenud. Teie oma ootustest naise rollile kirjutasite, kuid kas Te teadsite, mida naine Teie rollilt ootas? Koos elades peaks rolli ootustest teine teisele selgema pildi andma. Kui lihtsalt vaikitakse ja oodatakse, et kaaslane peaks taipama, mida soovitakse, siis ootuseks võib see jäädagi.
Jõudu ja edu soovides!
Irene kalvet.