ärevus 12.09.01 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere! Kas depressiivsetele suhtlemisprobleemidega, ärevushäiretega noortele tehakse kuskil grupiteraapiat? Ette tänades!

Arst vastas:

dr Katri-Evelin Esop

Psühholoogilise Nõustamise Keskus SENSUS, Praktilise Psühholoogia Erakool SENSUS

Ärevushäiretega klientidele (sotsiaalfoobikutele) tehakse grupiteraapiat nii Tartu Üklikooli Kliinikumi Psühhiaatriahaiglas, kui Psühholoogilise Nõustamise Keskuses SENSUS.