Probleem lapse ja uue elukaaslasega? 19.12.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Sain täna vastuse Teilt kus ütlete ,et saame endid ise aidata aga saaksite meid selles aidata.
Oleksime väga tänulikud aga mis nüüd edasi teha tuleks?Kas saame Teie juurde vestlusele tulla ja kas see on tasuline?Ja millal oleks see aeg?
Tervitades,
Jane

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Jane,

palun kirjutage mulle otse aadressil abx@hot.ee.

HK