Kust leida lastepsühholoogi? 11.05.01 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

9.a. poiss elab aastaid hirmude all.Ta on väga murelik,käivad migreenihood ning koolis on eesti keelega probleeme.Kas Tallinnas on kohti,kus lastepsühholoogi poole saab pöörduda Raplamaa Haigekassa liige?

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere,

Te saate tasuta psühholoogi teenust Tallinna Kesklinna Lastepolikliinikus, Ravi t. 27. Eriarstide reg. nr. on 0 6207331.

Tervitades,

Irene.