Mure 27.10.06 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Olen 29-a naine, kasvatan üksi last. Arvan, et vajan psühholoogi abi. Juba aastaid on meeleolu pidevalt nullis, ainult halvad mõtted peas, saamatuse ja läbikukkumise tunne. Enesehinnang on väga madal, see pärsib inimestega suhtlemist. Jne. Ei oska ise enam jagu saada sellest, soovitused "mõtle positiivselt, hakka ise ennast armastama jne" ei tööta. Palun soovitage konkreetselt, kuhu ja kelle poole pöörduda. On olemas ka perearsti saatekiri psühholoogi juurde. Aitäh!

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Kui perearst suunab kedagi psühholoogi juurde, tuleb tema käest täpsemalt küsida, kuhu ja kelle juurde ta suunas. Internetist saate psühholoogide vastuvõtu kohta infot, uurige ka sealt.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.