Stress 21.03.01 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Kuidas vabaneda tohutust stressist, mis on tekkinud koolitööde pärast? Kuidas oleks võimalik mõelda veel millelegi peale kooli asjade???

Aitäh

Arst vastas:

dr Elen Kihl

Psühholoogilise Nõustamise Keskus SENSUS Tartu ja Pärnu osakonnad

Ülemäärase pinge ja stressi puhul soovitaksin nõu pidada psühholoogiga. Teemad mille üle võiks mõtiskleda, on aja planeerimine, keskendumine korraga ühele tegevusele, puhkus ja vaba aeg, ülemäärase muretsemise vähendamine.