ema seab sihte 20.09.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Ema armastab ka oma täiskasvanud lastele sihte seada.Pani oma tütre mehele,nüüd soovitab tütrele teist last muretseda.Pojal soovitab pruudi päriselt naiseks võtta.Kogu aeg peab tal midagi toimuma, majas käib pidevalt remont, õhtuti käib väljas üritustel.Kuidas sellisesse emasse suhtuda?

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Ema on töökas ja aktiivne, tundub mulle. Nii tuleks temasse suhtuda ka. Kuidas täiskasvanud lapsed tahavad oma elu korraldada, see sõltub täiesti nende endi soovidest. Arvan, et lapsed on piisavalt suured, et suudavad neid otsuseid ise teha ja sellest ka ema teavitada.
Irene Kalvet.