punastamine 08.09.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Minu probleemiks on punastamine. See häirib mind juba nii tugevasti,et väldin teisi inimesi ja kardan kodunt välja minna. Olen kuulnud ,et seda on võimalik operatiivsel teel ravida,lõigatakse kaela pealt mingi närv läbi. Kas on see võimalik? Kus seda tehakse ja palju maksab?

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Kulla noor inimene! Kas keegi on Teile kunagi öelnud , et punastamine Teid inetuks muudab? Arvan, et ei ole. Punastamine on seotud Teie ärevusega teatud põhjustel ja sellega tuleks tegeleda. Enesekindlust tuleb arendada ja lõõgastumist. Soovitan minna psühholoogi juurde, temaga koostöös saate oma probleemile leevendust.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.