Minu tujud 23.01.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere, sooviksin teada miks minus elab 50 inimest ja miks ma ei tea mida ma tegelikult tahan.Enam- jaolt olen väga lõbus inimene. Aga aegajalt langen masendusse.Siis kui raadiost tuleb mõni hea lugu siis on jälle hea tuju.Tean ka seda et olen kergesti mõjutav, miks? Olen mässumeelne,olen äkiline,olen kärsitu olen agresiivne,olen otsekohene. kõige suurem küsimus ongi sellse et ma ei tea kes ma olen ja mida ma tahan. Näiteks poodides on väha neid riideid mis mulle tegelikult meeldivad. Aga enamus asju ostan ma selliseid mida olen kellelgi seljas näinud aga mitte päris sest tahan natuke erineda teistest. 24 aastane inmene olen.

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Arvan, et olete tundlik inimene, seetõttu meeleolu muutused. Te ei ela ju isoleeritud keskkonnas, iga väljast (või ka seest) tulev mõjutus paneb Teid reageerima. Miks Te oma tundeid kontrollida ei suuda, sellele küsimusele vastuse leidmiseks oleks vaja rohkem infot. Soovitan Teil leida aega psühholoogi juurde minekuks.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.