Mees kannab teise naise omadusi oma elukaaslasele. 12.01.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 20 aastane naine ja mul oleks Teile selline küsimus, kui mees armastab teist naist, aga elab mingil põhjusel teisega, siis miks ta hakkab selle naise omadused, keda armastab sellele üle kandma, kellega koos elab. Kõik omadused, riietuse, oma tunded isegi, kuidas seda seletada? Ta vist arvab koguaeg, et elab sellega, keda armastab...

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Raske öelda ... Ehk püüdleb see mees täiusliku naise poole taotledes ühendada mõlema naise omadused ühes? ...

HK