sõprus 31.12.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Ma ei tea miks,aga mul pole väga lähedasi sõpru.Küll oli lapsepõlves,aga kuna kolisin linna ,siis enam pole.Käin tööl ,aga meil on nii vahelduv graafik,et seal ei saa kellegagi nii lähedaseks sõbraks saada.Vahel mõistan,et mul pole kellegagi välja minna,tahaks tantsima minna ,aga ei ole kellegagi.Kui ongi mõni mehepoolne tuttav,siis kah lähedaselt läbi ei käi,et iga päev helistaks.Kas jäängi niimoodi ilma sõbrannata-kust teda leida...

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Mina soovitan Teil endal mõnele töökaaslasele teha ettepanek õhtul välja minna. Selleks, et minna koos tantsima, muusikat kuulema, ei pea olema ainult väga hea sõber, aga selleks võite ju saada, kui rohkem tuttavamad olete. Ikka tuleb ise aktiivne olla. Helistada saate lapsepõlve sõpradele ka ja küllap nemadki vahel linnas käivad ja on meeleldi nõus Teiega koos midagi ette võtma.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.