lapse hirmud 26.11.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

mul on 9 aastane poiss Jarko, kes kardab kõike uut. Uued riided , uued olukorrad, trennid koolis, uued ained , kooli ws-s käimine, klassikaaslastega rääkimine.Iseenesest on ta kodus igati huumorimeelne ja tegija. Muidugi väikevenda kiusab nii nagu jaksab, kuid sellegi poolest ei ole kodus julguse probleem küsimuseks.Ette olen võtnud sellise asja.et viisin lapse ratsutama, hobused talle meeldivad , aga kõrgust kardab.Palun esitage mulle küsimusi ja ma vastan, ei oska moment kohe kõike kirja panna.Üleüldiselt ta kardab kõike.

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Ega siin minu küsimustest palju kasu ei ole. Parem kui Te leiaksite kogenud lastepsühhiaatri oma elukohas. Arst oskaks Teile esitada kõik küsimuseda ja anda ka vajalikke soovitusi. Ja kindlasti oleks abi ka lastepsühholoogist.

HK