psühholoogid 26.11.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere! Ma kohe ei osanudki otsustada, kas ma ikka võin siia kirjutada, aga äkki te oskate mulle anda infotmatsiooni selle kohta, kust ma võiks leida psühholooge Tallinnas, sealjjures mitte polikliinikutes. Internetis nagu ei leidnud midagi . Tänades Triin

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere Triin!
Infot saab telefonil 1182, teatmik "Medinfo" ja muud telefoniraamatud nagu "Info+" jne.
Jöudu ja edu soovides!
Irene.