hädas oma eluga 23.11.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

tere,
mul on vist mõned probleemid endaga hakkama saamisel. stiilis masendus ja nuttu hood ning tugevad keskendumis raskused. ma ei oska selle osas midagi ette võtta aga kuna see hakkab mu elu häirima siis tundub et ma peaksin midagi tegema. on teil mingeid soovitusi?
Edith

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Edit,

ehk võtaksite ette minna psühhiaatri konsultatsioonile? See ei ole nii hirmus, kui Te arvate. Sõna "psühhiaater" kõlab küll pahasti enamike inimeste kõrvus, aga see on samasugune arst kui pulmonoloog või kardioloog või nefroloog. Ainult et tema teadmiste valdkonda kuulub inimese psüühika. Ja sellega keegi teine siiski ei tegele.

HK