Vastuolulised signaalid kommunikatsioonis 12.03.01 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Missuguseid käsitlusi on vastuoluliste signaalide kohta kommunikatsioonis? Inimene põikleb kõrvale probleemide lahtirääkimisest, distantsi hoidmist aga karistab.

Missugust kirjandust selle kohta on?

Arst vastas:

dr Elen Kihl

Psühholoogilise Nõustamise Keskus SENSUS Tartu ja Pärnu osakonnad

Mul on väga kahju, aga ma ei saa Teie küsimusest täpselt aru. Võib-olla saaksite kirjutada pikemalt ja täpsustada, mida Te silmas peate. Ehk saaksite tuua ka mõne konkreetse näite.

Elen Kihl