depresioon 06.06.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul selline mure et juba aastaid olen kannatanud dep. all
aga viimasel ajal on asi veelgi süvenenud tihti õhtuti tulevad sellised nagu energia vood peale et ie oska midagi teha nagu hulluks akkaks ära minema
aga sunnin ennast siis mõtlema millelegi muule, olen kuulnud antidepresantidest
kas neid saab ka ilma retsptita ja missugused nad peaksid olema jne...

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Rohtu kirjutab välja arst ja võtta tuleks ikka tema nõuandel. Soovitan Teil nõu pidada perearsti või psühholoogiga. Tuleks kõigepealt selgeks saada põhjus (või põhjused), mis Teile tekitavad meeleolu tugevaid muutusi. Ma loodan, et hsühholoogiga koos saate põhjustes selgust.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.