kust saada abi 03.06.02 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Olen väga konkreetse küsimusega. Poole aasta jooksul on pojaga (16) nii suured probleemid, et jõud ja mõistus otsas: ei õpi, puudub,valetav, hinded väga halvad, suitsetab, joob.
Palun soovitage kontaktandmeid kuhu ja kelle poole pöörduda Tallinas... kus ei pea suurt raha masma

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Kõige suurem keskus, kus ei pea visiiditasu maksma on Tallinna Psühhiaatria Kliiniku lastedispanser. Seal kipuvad aga olema mõningased järjekorrad. Minu teada on väike psühhiaatria osakond ka Tallinna Lastehaigla juures. Seal on küll prioriteetne suund narkosõltuvusega noored, aga võetakse vastu ka muid. Ma ei tea kuidas seal järjekordadega on. Ülejäänud kohtades peab visiiditasu maksma. Näiteks PSühho-Konsultatsioonide nimeline keskus.

Mis on suur raha selle eest, et aidata omaenda poega ja kahtlemata ka iseennast?

Tervisi,
HK