segaduses inimene 08.12.08 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere,

Küsimus lihtne- kas oleks mõistlik kui pöörduksin psühholoogi poole või peaksin pigem ise hakkama saama?

Kõik on väliselt hästi, hea töö, norm palk, norm välimus, tervisemuresid pole, teen regulaarselt trenni mis meeldib, omandan teist kõrgharidust, sõpru on jms.
Samas ei saa eriti enam magada, ainult pidevalt muutuvad situatsioonid/ elamused pakuvad midagi, liialdan nädalavahetusel alkoholiga sest muidu igav, oma nn meest pole, elan üksi, on vaid mõned nn "sõbrad".
Tööl koondamised aga mitte minul pole hirm vaid mina pean seda tegema, olen saanud ülemuseks inimestele kes olid enne sõbrad.
Ja ma ei tea mida tulevikult tahta...kuhu peaksin pürgima...
Ja olen 30 aastane, naine.

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Kuna kurdate une üle, soovitan alkoholi tarbimisest loobuda või vähendada ja tunda, kas sellest on abi. Ka pidev uute olulordade, elamuste otsimine võib soodustada rahutut und. Soovitan Teil leida endale psühholoog. Võite tulla ka minu vastuvõtule.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.