psühholoog 11.06.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Elan Tartus ja sooviksin psühholoogi konsultatsiooni. Oskate te öelda, kas Tartu Psühhiaatria kliinikus saab tasuta psühholoogi konsultatsiooni. Oskate ehk ka kedagi soovitada ja anda kontaktandmeid. Ja kas suviti ka vastuvõtud toimuvad.

Ette tänades.

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Tartus asub nõustamiskeskus Vaksali 14. Lisaks on usaldustelefon. Arvan, et Tartu Psühhiaatriakliinikus on ka vastuvõtt tasuta.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.