psühholoogia 19.05.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

olen 31.aolen tarvitanud rahusteid 3.a paremaks pole läinud. kannatan stressi ja sellest tulenevate meele olu kõikumiste all tunne ,et mind pole kellegile vaja täielik elutüdimus. rahustid pole aidanud .ehk oskate teie mulle midagi soovitada.
teid ette tänades murelik patsient.

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Koos ravimitega peaks Sul olema ka teraapia seansid. Sinu kirjast ei selgu, kas neid on olnud. Vajalik on ka oma mõtlemist ja käitumist korrigeerida spetsialisti abiga. Kui ravimeid kirjutab neuroloog, siis kaasneb ka soovitus koostööks psühholoogiga. Soovitan Sul leda endale psühholoog, kes Sind aitab koos arstiga.
Nüüd tee palun nii. Kui võimalik, lase kõlada rahustaval muusikal. Istu mugavalt, sule silmad ja mõtle nendele inimestele, kellele Sa vajalik oled. Usun, et neid leidub. Suhtle nendega kohe, kui võimalik.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.