lahkuminek 18.09.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul oli joomisega probleeme ja siis juhtusid iga sugused halvad asjad, petsin meest ja mees teab ja ei andesta, ta viskas mu välja oma majast, mis on tal kinkelepinguga saadud. Meil on 3 last 2 täisealist ja üks 9-aastane. Laps on tema juures , kuid käib ka mul külas, elan üürikas üksi. Ma nii soovin, et mees andestaks mulle ja võtaks mu tagasi, olime vabaabielus 23 aastat ja ühtäkki kõik purunes. Mul on meeletu depressioon ja tühi tunne, võtan aastaid juba ka AD-d. Joomise vastu lasin teha torbeedo süsti.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Absoluutne karskus - see on tõendusmaterjal, et olete end muutnud. Sõnad ei maksa ja neid sõnu ei saa ju uskuda enne 6-7 kuu karskust.
Suhelge Lapse huvides, mitte abikaasa mõjutamise vahendina.
Hoidke kontakte ka täiskasvanud lastega.
Perearstiga koostöö, vajadusel ka AD.
Kehaline aktiivsus, jalutuskäigud.
Minu Palve esimene samm (vt internetist Enneti Palve).
Aeg annab arutust.
Olge Õnnelik - teil on kolm last.
Tegutsege.

Jüri O.-M. Ennet