Kas ADHD on raskekujuline psüühikahäire? 17.08.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas ADHD on raskekujuline psüühikahäire?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Iga psüühikahäire on selle omanikule nö raskekujuline.
Tänapäeval on palju vajalikke ravimeid ja harjutusi, et selle häire sümptomeid leevendada, kõrvaldada.
Diagnoosi las paneb ikkagi psühhiaater, ise endale diagnoosi pannes on eksimisvõimalused suured.
Seega - koostöö psühhiaatriga ja probleemid saavad lahenduse.
Iga tera tervise varasalve tuleb kasuks.
Head harjutamist.
Jüri O.-M. Ennet