Andke palun nõuanne 11.07.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma ei suuda enamasti päevagi veeta ilma muretsemiseta. Kasvõi maailmaolukorra üle jne. Sellest tulenevalt on juba tekkinud muud tervisehädad, ärrituvus, probleemid enesehinnanguga, ülemõtlemine. Enamjaolt on tervislik eluviis. Lisaks kui juba vaidlus on alustatud, siis väga raske on seda lõpetada.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1. Milles oled andekas, sellest tuleneb Eesmärk. Kui õige eesmärk, siis energia läheb eesmärgi saavutamise suunas.
2. Hea eesmärk eeldab ka head tervist. Tervise igapäevane parandamine tuleb nüüd päevakorda.
3. Tervise parandamimine - alga kehalise tubliduse parandamisest - terves kehas terve psüühika.
4. Lõõgastavad harjutused, vt Enneti palve esimene samm.
5. Apteegi vabamüügist rahustavad teed ja und soodustavad ained (Melatoniin).
Sellest alustada!
Igast murest saab üle!

Jüri O.-M. Ennet