Isemloom või Langetõbi 16.06.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

Aastaid on töötus, üksindus pole enam mingit usku tulevikku. Kas võib tuleneda see iseloomust, harjumusest, või kroonilisest langetõvest ja massilisest rohtude võtmisest ?.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kõik on kõigega seoses ja ühe valdkonna parandamine aitab ka teiste parnemist, tugevnemist.
EP ravi korrigeerida koos neuroloogiga ja neid ravimeid või nende annuseid muuta - vajadusel neuroloog soovitab.
Töötus on karma asi. Töötukassa soovitused-nõuanded maksimaalselt ära kasutada.
Töötajate otsinguportaale jälgida, julgelt küsida.
Elukoha sotsiaalosakond - nendel palju infot ja oskavad võibolla midagi konkreetset pakkuda.
Käesolevalt oleme elus - seega õnnelikud. Meil on väga palju seda ja toda, mida mõnel ei ole.
Idamaade tarkus:
Mees oli väga kurb, sest tal ei olnud kingi...kuni kohtas meest, kellel ei olnud jalgu!
Tegutsege, mõni töökoht ikkagi otsinguteele satud.
Kannatlikkust soovides.
Tegutsege,
Jüri O.-M. Ennet