Antidebresandid 07.01.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,kasutan juba üle 4 kuu valdoxani,aga kehalised süntomid käivad ikka aegajalt,kas see normaalne.Soovin jääda beebidele aga rohi ei taha mõjuda ja minu beoloogiline kell tiksub.Mida soovitate?Rääkisin oma perearstile äkki peaks ravi muutma või ravimit vahetama aga tema ei osanud midagi öelda.Kaua toime veel kehas püsib kui lõp ravim ära.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

vt varasemaid soovitusi-harjutusi ja leidke endale sobilikud. AD võite kohe ära jätta.
Minu palveharjutus (vt Enneti palve) toimib hästi kehalliste ning psüühiliste pingete maandamiseks, depressiooni vähendamiseks, meeleolu parandamiseks. Harjutus parandab aju verevarusutust ja selle kaudu parandab psüühilist töövõimet ja enesekindlust.
Jalutuskäigud - tervemas kehas on tervem psüühika, meeleolu.
Rõõmsameelset tegutsemist!
Jüri O.-M. Ennet