Olen abi otsinud,kuid pole saanud ja nüüd mõtlen igapäev kuidas elu lõpetada. 25.11.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere olen aastaid vägivalla all kannatanud,lõpuks lõpetasin ja kolisin ära väike linnast tallinna .kuid selle hind oli lapsed kes jäid põhi ajaks isa juurde. Ühesõnaga olen sellises olukorras kus olen kõik kaotanud ja ei näe elul mõtted. Otsin kuidas elu lõpetada.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Et vägivalla-pesast ära tulite ja otsustasite Pealinna tulla - õige!
Paljud noored soovivad peresse lapsi, aga mitmetel põhjustel ei ole seda veel saanud.
Teil on Lapsed - see on suur õnn ja rõõm. Teised annaksid mitu kuningriiki, et lapse peres oleks.. Teil on lapsed. Las nad olla käesolevalt isa juues - isa ikka lastele isa. Ka see on rõõmusõnum.
Lapsed vajavad ka ema, vaatamata sellele, et ema on veidi endisest kodust eemal, Tallinnas.
Lapsed vajavad teie olemasolu. Olete vajalik ja on inimesi, kellele olete tähtis, vajalik, armastatud.
Depressioone on ühiskonnas palju, depressiooni saab ravimitega leevendada ja elukorralduse muutmise teel leevendada.
Kannatlikkust ja asjaolud hakkavad paremuse suunas liikuma.
Olete väga vajalik, teid armastatakse, teie meeleolu paranemine ja enesekindlus, elutahe aitab ka laste rõõmupäikest suurendada.
Kaunist Jõuluaega teile ja lastele ja ka laste isale.
Jüri O.-M. Ennet