Kaitseväkke soov minna 22.11.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Olen hetkel 18 aastane. 9 aastasena diagnoositi mul ala areng. Aga ma soovin kaitseväkke minna ja selleks on vaja tõendit et mul on kõik korras. Kas ma pean uuesti laste psühhiaatriasse uuesti minema ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Olete täiskasvanud ja täiskasvanute psühhiaater.
Oluline on kehalise ja vaimse tervis seisund käesolevalt (mida ja kuidas koolis asjad laabusid, millega praegu tegelete ja kuidas toime tulete.
Kas praegu mingeid ravimeid võtate ja kes kirjutas?
Seega - psühhiaatri jutule ja saate oma küsimustele vastuse.
Kaunist Jõuluaega ja edu tervise tugevdamisel.
Jüri O.-M. Ennet