Esperaali ja diazepami tilkade koosmõju 16.09.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, mulle on operatsiooniga paigaldatud esperaal, kas tohib võtta ka diazepami tilkasi. Infolehel kirjas et sisaldab alkoholi? Aitäh

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Alla kümne (10) tilga võib võtta. Hea oleks 5..7 tilka
Muud tervislikud tegevmised pingete maandamiseks on kasulikud.
Tableti-ravimi osakaal on 1/10, harjutused ja muud tegemised - 9/10 toimet.
Vt varasemaid ja tegutsege.
Lugupidamisega,
Jüri O.-M. Ennet