Tere tugevad värinad üle keha . 11.07.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere 3päeva tagasi hakkasin üleni värisema ja pulss oli kõrge,põõrdusin kiirabisse seal tehti kõik vere proovid ja südame film ja oli korras.Kas on põhjus ka selles et ema oli raskelt haige ja päevad hiljem lahkus meie seast.Kirjutati valocordin,Diazepam,aga ikka selline väike värin kates ja ülekeha aga enesetunne vahelduva eduga vahel normaalne ja siis jälle kehva.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ema lahkumine, väga kuumad ilmad, viiruseprobleemid Vabariigis, paljudel töökohaprobleemid ja töö ebakindlus jne - reaktsioon tervise aspektist täiesti loomulik.
Valocordini tilgad ka näidustatud. Vedeliku tarbimine olgu vastavalt vajadusele - "kuiv" ei tohi olla.
Organism otsib sisepingetele lahendus ja "annab teada", et kehaline tegutsemine (kehaliigmete väristamine) on hea. Igasugune kehaline aktiivsus on kasuks. Kuulake keha ütlemisi ja tegutsege.
Minu Palve esimene samm on hea sisepingete maandaja.
Kõik saab korda!
Jüri O.-M. Ennet