kuidas hirmu väheneda ? 08.06.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

mul on hirmu hood

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Igal noorel ja ka täiskasvanuil on suuremal-vähemal määral hirme.
Need on kõrvaldatavad.
1) räägi oma muredest emale/isale - kes sinule lähedasem on. Üheskoos leiate lahenduse.
2) Nüüd koolivaheaeg - ole rohkem õues, vestle-jutle-mängi sõpradega.
3) Apteegi vabamüügis on saadaval rahustavad teed - soe-rahustav tee on mõnus ja toimib hästi. ka tavaline soe/kuumapoolne jook on suure rahustava toimega, hirmude hea kõrvaldaja.
4) Iga tera tervise varasalve tuleb kasuks.
5) Positiivse Pihtimise Päevik - iga päeva õhtu pane Päevikusse kirja tänase päeva head-tervislikud tegemised, mis tehtud. Ainult heateod, head mõtted.
Koostöö Esivanematega!
Oled tuvli, saate üheskoos hakkama.
Jüri O.-M. Ennet