Ei suuda enam eksisteerida. 18.05.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas enesetappu mõtted peast välja saaks.
Unistan vahest koomas olemisest see oli nii ilus ja hea tunne...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Teid ravinud neuroloog või perearstiga vesteldes soovitan, et nad annaksid/kirjutaksid retsepti/ väikeses annuses neuroleptikumi.
Kerged kehalised harjutsed peale seda suurt traumat on ka kasulikud (nagu ravivõimlemine). Harjutused rahustavad. Kui ikkagi masendus süveneb - psühhiaatriakliiniku Didspanserisse või Valvetuppa.
Lahendid olemas.
Jüri O.-M. Ennet