Ma väga tänan hea vastuse eest! Aga mida teha perearstide bürokraatiaga, kui Sulle enam ei anta isegi vererõhu tablette välja? 04.05.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma ju kirjutasin seda!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Aegajalt juhtub, ja see on inimlik, et mõne arstiga ei teki usalduslikku kontakti. Nii ka eraelud inimsuhetega.
Mida teha?
Kui ikkagi sõbralikku ja asjalikku kontakti ei teki, siis on võimalik perearsti vahetada.
Tegutsege ja kõik saab korda.
Tervislikud eluviisid alates tänasest - kiiduväärt!
kaunist kevadet,
Jüri O.-M. Ennet