Mure aju tegevuse pärast 23.04.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Minu ajust tuleb selliseid mõtteid, mida ise ei mõtle.See segab tohutult igapäevaelu, kui midagi tehes keegi nagu parastab, käsib, naerab su üle - hirmutunne on tekkinud.
Töötan nii päeval kui öösel - 24 tundi korraga. Vererõhk on kõrge, olen ülekaaluline.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Antidepressandid probleemi ei lahenda (käesoleva info põhjal).
Soovitan neuroleptikume - mõjutavad hästi mõttemaailma probleeme. Leida õige annus.
Koostöö psühhiaatriga.
Alustaksin Rispolept 0,5 mg õhtul. Vajadusel annust veidi muuta kas vähendamise või suurendamise suunal.
Head harjutamist - tableti osakaal 1/10, harjutused - 9/10. Kasutage seda 9/10 ka kindlasti. vt varasemaid, leia endale sobilikud soovitused ja Harjuta.
Jüri O.-M. Ennet