Miks üldse on vaja elada? 05.10.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Milleks elada???

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Esivanemad võitlesid olelusvõitlust sadu aastatuhandeid, võitlesid eluraskuste vastu ja tulid võitjaks - muidu meid ju ei oleks.

Inimene on sündinud siia maailma selleks, et aidata lähedasi, kaasteelisi. Aidates kaasteelist aitad ka ennast (kui aitad lähedasel hingeküünla optimistlikult põlema, siis ju kaks valgust, kaks soojust, kaks optimismi).
Lähedased, suguselt ja Eestirahvas vajab teie teadmisi, kogemusi, panust, et ühismeelel ja ühistegemistega Eestirahva püsi tugevdada. Igaühe panus on oluline, ka teie oma.
Teada-tuntud idamaade tarkus:
Mees nukrutses ja oli depressioonis - sest temal ei olnud kingi kuni
kohtas ühte meest - kellel ei olnud jalgu.
Eestirahvas ootab teie kaasalöömist!
Elusihid paika ja selles suunas liikuda!
Tabletid ei vii sihile, sihile viivad teod.
Jüri O.-M. Ennet