Kanepi tarvitamise tagajärg 21.09.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olin proovinud suve keskel kanepit. Üleüldiselt umbes kuus või seitse korda. Algul mul ei mõjunud üldse aga hiljem ma märkasin et oleksin nagu ringi lennanud ja teleporteerinud. See oli vägagi lõbus kuid hiljem ma proovisin liiga suurt kogust ja selle tagajärjel ma sõpradega olles kukkusin kokku. Ma kuulsin enda ümbruses kõike kuid ei saanud rääkida ega liikuda 3min. Hiljem mul oli kuu aega raskusi magama jäämisega kuna mu mõtted olid kontrolli alt läinud ja nii valjult kajasid mu peas et uni kadus ära ja tekkis ärevus et äkki sain skisofreenia. Kuu aja pärast oli see kõik juba möödunud ja olin peaaegu täitsa ära unustanud kõike. Kuid nüüd hiljuti on mul kaks korda olnud nii et mul tuleb see teleporteerimis või ebareaalsuse tunne tagasi ning sellega tuleb ka ärevushoog. Mida peaks ma ette võtma?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Sellest "laksust" täielik vabanemine vajab:
aega,
tervislikku eluviisi,
mõõdukat sportlikku tegevust,
korralikku õpi/puhkuse režiimi.
Head harjutatmist.
Hea on ka minu Palve harjutus (vt Enneti Palve otsinguga), esimene samm.
Kõik saab korda.
OK - Olen Karske"
Jüri O.-M. Ennet