Tervist!Kas Fluanxol on ergutava toimega? 07.07.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist!Kas Fluanxol on ergutava toimega ja milline oleks Annus tarvitamisel?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Fluanxol annuses 1 mg hommikul ja/või 1mg lõuna ajal on toniseeriva-ergutava toimega. Enesetunde järgi leiate õige annuse (kas üks kord või siis kaks korda päevas.
Kvetiapiin kindlasti õhtul, ka siin vajalik õige annus enda jaoks leida.
Muu tervislik ja kasulik ka eluplaanidesse kaasata.
Lahendid olemas!

Jüri O.-M. Ennet