Segaduses noor 26.01.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen mures lapsevanem ega tea, kuhu abistamiseks pöörduda. Maailmarändurist poeg saabus koju. Ajab segast juttu. Kohati on arusaav, vestleb ja viskab nalja nagu varem aga siis hakkab ajama segast juttu. Võtab öösel asjad ja läheb...kusagile. Võhivõõrad inimesed helistavad ja teavitavad kus ta on ja et ta on segaduses. Toome koju ta aga varsti jälle lahkub kodust. Ise ta ei leia et vajaks abi. Kodus on vaikne, soe, turvaline, söök laual. Kehtivat ravikindlustust pole.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri jutule.
Käige alul üksinda vastuvõtul, siis saate üheskoos edaspidise tegevusplaani paika panna.
Esmaabi vajajad saavad abi ka ilma Haigekassa kindlustuseta.
Psühhiaatri vastuvõtule - selgub praeguse käitumise olemus.
Tegutsege!
Jüri O.-M. Ennet