10 aastat söömishäiret, pikaajaline äge buliimia 20.10.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,

Mul niikaua kui mäletan on olnud söömishäire, viimasel aastal väga äge bulimia kus õgimis/oksendamist tuleb päeva jooksul ette kuni 5 korda. Olen siiani kõike proovinud aga miski pole aidanud. Leidsin uurimustöö kus on efektiivseks bulimia ravis osutunud metüülfenidaat. Kas eestis oleks üldse metüülfenidaat retsepti kirjutamine bulimia ravi jaoks reaalne?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatriahaiglas söömishäirete osakond,
homme kohe valvearsti vastuvõtule.
Haiglas saab adekvaatset ravi ordineerida.
Kohe vstuvõtule!
Jüri O.-M. Ennet