Pöördumatu ajukahjustusega. 16.10.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Olen juba vanusest 24 hädas oma psüühikahäiretega , millele pole tänaseni veel mitte ükski psühhiaater osanud diagnoosi anda.Kuna pidev depredsioon vaevab juba aastaid ja ükski ravim pole AD de valikust aidanud , siis kas võib tegu olla mingi muu haigusega. Pidev peavalu, otsustusvõimetus, apaatsus, huvipuudus, tahtejõu puudus, lühimäluhäired jne. Lisaks meeletu kurnatus ja väsimus , kus võin magada isegi terve päeva ja lisaks veel öö ka otsa. Lihtsalt tunne , et enam ei jaksaks toast välja minna ja sotsiaalses elus samuti osaleda ei taha. Kaalun juba hooldekodu varianti , kuid lähedased pole nõus aga samas minu terviseseisundit hindavad laiskuse pähe ja soovitavad pigem enesetappu. Muidu ma olevat neile lihtsalt koormaks.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Perearst ja analüüsid,
vererõhk, ja kilpnääre.

Psühhiaater - aktiveeriva toimega rohi võiks olla - Fluanxol veelkord proovida.
Elu stiili muutus ja kehaline aktiivsus.

vt varasemaid soovitusi ja leia endale sobilikud harjutused.
Iga tera tervise varasalve on kasuks. Iga tera!
Optimismi soovides,
Jüri O.-M. Ennet